• E-shop: Ing. Miloslav SEMANČÍK
  • +421 905 961 748
  • +420 731 429 075
  • ricefood@ricefood.cz
  • Hlavná 138/58 (z dvora La Cucaracha)
  • 082 56 Pečovská Nová Ves

Napíšte, čo potrebujete nájsť a stlačte Enter

RiceFood

Sme RICEFOOD, výrobca 100 % ryžových cestovín bez lepku

Rodinná firma, ktorá chce potešiť všetkých milovníkov cestovín, ktorí hľadajú ľahko stráviteľnú alternatívu. Roky sme sa venovali výskumu, aby sme priniesli zdravú receptúru vyrobenú talianskou technológiou. Vyrábame z kvalitných certifikovaných surovín bez emulgátorov stabilizátorov a umelých farbív. Všetky naše výrobky sú vhodné pre bezlepkové stravovanie, pretože našou hlavnou surovinou je kvalitná ryžová múka z certifikovaného gluten free mlynu.

Vhodné pre celiatikov

Našou hlavnou surovinou je kvalitná ryžová múka z certifikovaného gluten free mlynu.

Kvalitné zloženie

Vyrábame 100 % ryžové cestoviny z certifikovaných surovín bez emulgátorov stabilizátorov a umelých farbív.

Cestoviny pre všetkých

Naše bezlepkové ryžové cestoviny sú vhodné pre všetkých. Pre celiatikov, vegánov, vegetariánov, deti, seniorov, ľudí vyznávajúcich zdravý životný štýl…

Spoznajte náš príbeh

Na tejto receptúre sme pracovali viac ako dva roky. Návštevou niekoľkých profesionálov v Taliansku sme získali cenné rady a inšpiráciu, vďaka ktorej sme dosiahli túto dokonalosť.

Stavili sme na taliansku filozofiu a technológiu. Sme hrdí, že sme túto dlhú cestu neskončili pri všetkých prekážkach, ktoré nám križovali cestu.

Cesta od nápadu po finálny produkt nebola jednoduchá. No dnes sa tešíme, že môžeme vyrábať kvalitné, zdravé a ľahko stráviteľné potraviny pre celiatikov, vegánov, vegetariánov, deti, seniorov a ľudí vyznávajúcich zdravý životný štýl.

RICEFOOD - bezlepkové cestoviny
RICEFOOD - bezlepkové cestoviny
RICEFOOD - bezlepkové cestoviny
RICEFOOD - bezlepkové cestoviny
RICEFOOD - bezlepkové cestoviny

Vyrábame 100 % ryžové bezlepkové cestoviny

Aby sme mohli garantovať kvalitu výrobkov, máme pod kontrolou celý výrobný proces. Kladieme dôraz na kontrolu vstupnej suroviny, následne v procese výroby dbáme na dodržiavanie receptúry, čistoty a profesionality. Vo výrobe sa riadime systémom kontroly kvality - HACCP. Kontrolou kvality prejde aj hotový výrobok. V súčasnej  dobe pracujeme na implementácii systému kontroly kvality IFS.

Naše produkty sú certifikované ako bezpečné bezlepkové potraviny označené prideleným registračným číslom CZ-019 a s logom preškrtnutého klasu.

Bezlepkové cestoviny

Najnovšie sme sa stali držiteľom medzinárodného certifikátu V-Label - registrovanej značky kvality vegánskych jedál.

 Ricefood - držiteľ certifikátu Vegan-Label

Ochutnajte RICEFOOD bezlepkové 100% ryžové cestoviny :-)